Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Łączność radiowa Motorola Solutions wspomaga bezpieczeństwo podczas ŚDM

 

Radiotelefony firmy Motorola Solutions są używane przez wiele służb dbających o bezpieczeństwo podczas Światowych Dni Młodzieży i wizyty papieża Franciszka w Polsce. Przed tymi niezwykle ważnymi wydarzeniami - które zgromadziły ogromne rzesze młodych, radosnych, katolików z całego świata – dostarczono wiele sprzętu radiotelefonicznego, poprawiając w ten sposób jakość i efektywność komunikacji. Dostawcą sprzętu firmy Motorola Solutions jest rybnicka spółka AKSEL.

 

 Swiatowe-Dni-Mlodziezy-2016-Krakow (fot. krakow2016.com)

 

28 lipca papież Franciszek odprawił Mszę świętą na Jasnej Górze. Wcześniej Straż Miejska w Częstochowie została doposażona w radiotelefony DMR Motorola, celem usprawnienia działania swoich patroli, a tym samym podniesienie poziomu bezpieczeństwa Pielgrzymów.

 

Światowe Dni Młodzieży i wizyta Ojca Świętego - były również motywacją do zakupu znacznej liczby radiotelefonów TETRA dla Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie oraz Komendy Stołecznej.

 

Sprawne wdrożenie zakupionych środków łączności radiowej były możliwe dzięki najwyższej mobilizacji Motorola Solutions, która w rekordowo krótkim czasie zrealizowała dostawy sprzętu, jak również jej Autoryzowanego Partnera, firmy AKSEL, która dokonała jego konfiguracji oraz niezbędnych zabiegów technicznych i formalnych.

 

Źródło: AKSEL Sp. z o.o. Fot.: krakow2016.com

 

O firmie AKSEL Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.
Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i innych. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania do monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.