Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

IP Connect zmodernizował w Krakowie swoją sieć radiową na ŚDM

 

Firma IP Connect, wiodący operator, dostawca i integrator systemów radiokomunikacyjnych i telemetrycznych, zmodernizowała swoją sieć łączności radiowej do w pełni cyfrowego systemu DMR na terenie Krakowa i okolic. Modernizacja jest ściśle związana z mającymi się odbyć w dniach 25-31 lipca br. Światowymi Dniami Młodzieży 2016.

 

Szacowana liczba uczestników ŚDM to około 2 mln osób ze 185 krajów. Na terenie Krakowa spodziewamy się około 1 miliona pielgrzymów, kolejny milion jest spodziewany na terenie województwa małopolskiego. Mimo zwiększenia przez operatorów komórkowych przepustowości należy liczyć się z realnym niebezpieczeństwem, że z Brzegów nie uda się zadzwonić, wysłać SMSa czy połączyć z Internetem. Dlatego też IP Connect zaprasza firmy oraz organizacje zainteresowane uzyskaniem niezawodnej i niezależnej od telefonii komórkowej łączności radiowej na terenie Krakowa i okolic. Firma oferuje wypożyczenie radiotelefonów, jednakże istnieje również możliwość włączenia do sieci własnego sprzętu abonenckiego.

 

Poniżej aktualna mapa zasięgu.

Mapa zasięgu sieci DMR IP Connect w Krakowie i okolicach

 

 

Firma IP Connect (wcześniej jako Aksel-Net) funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Zmodernizowanie analogowego trankingu MPT1327 do cyfrowej łączności DMR niesie za sobą wiele korzyści.

 

Główne zalety cyfrowego systemu to przede wszystkim dwukrotnie większa pojemność, lepsze zasięgi, doskonała jakość połączeń głosowych (redukcja zakłóceń i szumów tła), możliwość korzystania z kanałów transmisji danych a także rozbudowane usługi lokalizacyjne w oparciu o technologię GPS. Operator oferuje też szeroki wybór nowoczesnych radiotelefonów analogowo-cyfrowych firmy Motorola.

 

Kontakt:

Telefon : 32 42 95 150
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
www.ipconnect.pl

 

Źródło: IP Connect

 

O firmie IP Connect (ipconnect.pl)

IPConnect logoFirma IP Connect (wcześniej pod nazwą Aksel-Net) funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Firma jest również dostawcą internetu na południowo-zachodniej części województwa śląskiego. IPConnect jest autoryzowanym dystrybutorem systemów TETRA firmy ROHILL oraz radiotelefonów TETRA Funkwerk Security and Communication.