Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Partnerstwo DGT z Motorola Solutions

 

W związku z dynamicznym rozwojem oraz w celu rozszerzenia oferty produktowej o urządzenia dedykowane na rynek technologii radiowych - firma DGT Sp. z o.o. podpisała z Motorola Solutions GmbH tzw. Reseller Agreement. Umowa została podpisana na czas nieokreślony oraz obejmuje zasięgiem teren Polski.

 

motorola-solutions-dgt-partnership.jpg


Umowa z firmą Motorola Solutions pozwoli jeszcze skuteczniej realizować projekty telekomunikacyjne oraz występować w roli integratora systemów radiowych. Partnerstwo obu firm ma na celu dostosowanie się z ofertą do wymagającego polskiego rynku teleinformatycznego tj. sektora rynku publicznego (służby dziedzinowe, mundurowe, administracja publiczna) oraz dla wojska i przemysłu ciężkiego.

Zgodnie z umową firma DGT Sp. z o.o. ma dostęp do technologii Motorola Solutions w zakresie systemów DMR (infrastruktura oraz terminale radiowe) oraz TETRA (infrastruktura oraz terminale radiowe). W maju br. odbyło się spotkanie przedstawicieli obu firm w krakowskim ośrodku oprogramowania Motorola Solutions, którego celem było omówienie zasad współpracy partnerskiej.

Firma Motorola Solutions tworzy rozwiązania z zakresu łączności o znaczeniu krytycznym od ponad 70 lat. W portfolio firmy znajduje się kompleksowy wachlarz rozwiązań dla policji, straży pożarnej i służb ratowniczych. Rozwiązania gwarantują najwyższe poziomy bezpieczeństwa oraz uniwersalności i są dostosowane do potrzeb użytkowników końcowych.

 

W roku 2016 firma DGT obchodzi 25 rocznicę swojej działalności. Na przestrzeni tych lat firma zrealizowała prawie 5000 różnych projektów dla około 2000 klientów. Jednym z czołowych produktów firmy jest między innymi Zintegrowany System Łączności Dyspozytorskiej DGT MCS. Najnowszym produktem jest natomiast Mobilny Integrator Radiowy, który zapewnia równoległą łączność do czterech różnych systemów radiowych.

 

Źródło: www.dgt.pl

 

O firmie DGT

dgt_25_lat-logo

DGT specjalizuje się w konstrukcji i produkcji zintegrowanych systemów łączności, o rozbudowanej funkcjonalności dyspozytorskiej, których cechą szczególną jest integracja - używanych na danym obszarze - przewodowych i radiowych środków łączności w jednolity system telekomunikacyjny. DGT jest też dostawcą dedykowanych systemów do rejestracji i analizy informacji przesyłanych w sieciach operatorów stacjonarnych i komórkowych, urządzeń do przewodowej i bezprzewodowej transmisji danych oraz systemów łączności jawnej i specjalnej dla Sił Zbrojnych RP.