Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

DGT będzie obecne na Kongresie CCW 2016 w Amsterdamie

 

Po raz osiemnasty w dniach 31 maja - 2 czerwca 2016 roku w halach wystawowych kompleksu targowego RAI w Amsterdamie odbędzie się kolejna edycja Kongresu Łączności Krytycznej - Critical Communications World. Organizatorzy przewidują, że tegoroczne wydarzenie będzie największym z serii dotychczasowych i skupi około 4000 specjalistów i ekspertów branżowych. Polskę będzie reprezentowała firma DGT Sp. z o.o.

 

 dgt-integrator-radiowy-zdjecie

 

CCW to jedna z najbardziej prestiżowych imprez branży radiokomunikacji na świecie. Żadne inne wydarzenie nie skupia w jednym miejscu tak różnorodnej publiczności - złożonej z użytkowników i operatorów systemów łączności radiowej o krytycznym znaczeniu, twórców rozwiązań i producentów sprzętu. Podczas trzydniowej wystawy swoją ofertę ma przedstawić około 175 wystawców z całego świata.

 

Spółka DGT zaprezentuje swój najnowszy produkt jakim jest Mobilny Integrator Radiowy. Urządzenie zapewnia równoległą łączność do czterech systemów radiowych w jednej lub dwóch konferencjach. Integrator jest prosty i intuicyjny w obsłudze, nie wymaga specjalistycznej wiedzy i intensywnego szkolenia, dlatego doskonale nadaje się tam, gdzie szybkość i niezawodność komunikacji jest kluczowym czynnikiem decydującym o powodzeniu akcji. 

 

Utworzenie jednolitej ogólnopolskiej sieci łączności dla służb ratowniczych i porządku publicznego jest wciąż nieziszczalnym marzeniem. Nawet w idealnych warunkach działania organizacji planujących działania misji krytycznych, kiedy zdarzy się sytuacja kryzysowa, trzeba zwykle ad hoc łączyć jednostki organizacyjne i systemy, które na co dzień ze sobą nie współpracowały. Uniknięcie technicznych powodów opóźnień w dostępie lub przekazywaniu informacji - to cenne sekundy dające szansę ratowania życia. Temu służy mobilny integrator radiowy DGT, który można użyć i skonfigurować błyskawicznie w najtrudniejszych warunkach polowych. Korzysta z niego między innymi Policja.

 

Dlatego szybkie i elastyczne integrowanie wielu systemów łączności jest niezbędne dla zapewnienia interoperacyjności różnie wyposażonych lub odmiennie zorganizowanych służb i użytkowników. Ta umiejętność jest strategicznym atutem gdańskiego producenta urządzeń telekomunikacyjnych DGT od 25 lat.

 

Więcej o Kongresie CCW na stronie: criticalcommunicationsworld.com

 

Źródło: własne, 5zywiolow.pl

 

O firmie DGT www.dgt.pl

dgt_25_lat-logo

DGT specjalizuje się w konstrukcji i produkcji zintegrowanych systemów łączności, o rozbudowanej funkcjonalności dyspozytorskiej, których cechą szczególną jest integracja - używanych na danym obszarze - przewodowych i radiowych środków łączności w jednolity system telekomunikacyjny. DGT jest też dostawcą dedykowanych systemów do rejestracji i analizy informacji przesyłanych w sieciach operatorów stacjonarnych i komórkowych, urządzeń do przewodowej i bezprzewodowej transmisji danych oraz systemów łączności jawnej i specjalnej dla Sił Zbrojnych RP.