Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Aksel na IV Targach Logistyki Służb Mundurowych

 

Oferujemy dla służb mundurowych głównie środki łączności Motoroli, której jesteśmy partnerem od ponad 20 lat. Również aplikacje związane z łącznością radiową, aplikacje dyspozytorskie, które do tej pory zyskały już duże uznanie w ratownictwie medycznym oraz policji. Staramy się zaszczepiać je także w innych służbach - powiedział Stanisław Słowik, prezes zarządu Aksel, w rozmowie z portalem Defence24 w czasie IV Targów Logistyki Służb Mundurowych w Łodzi.

W czasie IV Targów Logistyki Mundurowej zwiedzający mogli się zapoznać z ofertą spółki Aksel, zajmującej się dostarczaniem środków łączności radiowej (głównie) firmy Motorola Solutions. Oferuje ona również aplikacje związane z łącznością radiową, a przede wszystkim aplikacje dyspozytorskie (takie jak ConSEL).

Jak podkreśla prezes, produkty Aksel są już wykorzystywane w ratownictwie medycznym, straży pożarnej oraz policji. Są to zintegrowane systemy łączności dyspozytorskiej, w tym z najnowszymi technologiami - systemem TETRA oraz cyfrowym systemem radiowym DMR – powiedział Stanisław Słowik.

Naszą domeną jest nie tylko wdrażanie nowych technologii, które oparte są głównie na produktach światowych liderów w łączności, mówię tutaj o firmie Motorola. Również naszą domeną są łączności dodane, które oferujemy, tzw. "customizacja" produktów, a więc przystosowywanie ich pod indywidualne potrzeby klienta - stwierdził prezes.

 

 

O firmie AKSEL Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.
Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i innych. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania do monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.

 

Źródło: defence24.pl