Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Otwarcie nowego biura National Instruments w Warszawie

 

W środę, 23 marca br, odbyła się oficjalna uroczystość otwarcia nowego, warszawskiego biura firmy National Instruments Polska. Nowa siedziba mieści się w samym centrum Warszawy, przy ul. Polnej 11 w nowoczesnym biurowcu International Business Center II. Na spotkanie przybyli kluczowi klienci oraz przedstawiciele branżowych mediów, wśród nich naczelny RadioTech.pl. National Instrumenst jest liderem systemów do projektowania i testowania systemów radiokomunikacyjnych i radioelektronicznych.

 

Pawel-Reszel-otwarcie-biura-National-Instruments-w-Warszawie

 

O historii założycieli i globalnych początkach firmy opowiedział Michael Dams, regionalny dyrektor sprzedaży na obszar centralnej i wschodniej Europy. Przywołał historię głównego założyciela dr Jamesa Tucharda, który wychował się na farmie w Teksasie, gdzie nie było nawet sieci elektrycznej. Jako pasjonat elektroniki zaczął konstruować swoje pierwsze elementy elektroniczne. Wspólnie z Jeffem Kodosky doprowadzili do powstania i rozwoju firmy National Instruments, która istnieje już od prawie czterech dekad, jest pionierem i liderem w technologii urządzeń wirtualnych. NI zatrudnia ok. 7400 osób w prawie pięćdziesięciu krajach. Współpracuje rocznie z ponad 35 tys. klientów. Główna siedziba mieści się w Austin, w Teksasie.

 

 Michael-Dams-National-Instruments

 

O niełatwym początkach firmy w Polsce mówił Paweł Hoerner, pierwszy pracownik NI w naszym kraju. "Kilkanaście lat temu, kiedy zaczynaliśmy nasze działania w Polsce, całe biuro znajdowało się praktycznie w kopercie i w aparacie telefonicznym." Pierwsze biuro z prawdziwego zdarzenia powstało w 2000 roku. "-To był przełomowy ruch, który całkowicie zmienił nasze relacje z klientami i przyczynił się do rozwoju National Instruments. Dziś nasi klienci wywodzą się niemal z każdego sektora rynku." - dodał Paweł Hoerner. 

 

 zwiedzanie-biura

 

Po oficjalnych prezentacjach, wszyscy zgromadzeni goście zostali oprowadzeni po komfortowej przestrzeni biurowej, w której na dzień dzisiejszy pracuje około 20 osób. Około godziny 11 nastąpiło oficjalne przecięcie wstęgi, którą dokonał Paweł Reszel, menadżer sprzedaży.

 

 przybyli-goscie.jpg

Fot: RadioTech.pl

 

O National Instruments

National-InstrumentsFirma National Instruments już od 40 lat jest pionierem i liderem w technologii urządzeń wirtualnych. Ta rewolucyjna koncepcja zmieniła podejście inżynierów, naukowców oraz środowiska akademickiego do zagadnienia pomiarów i ich automatyzacji. Wykorzystując komputery osobiste i technologie komercyjne, wirtualne oprzyrządowanie zwiększa produktywność i obniża koszty aplikacji testowych, sterujących i wspomagających projektowanie. Jest to możliwe do osiągnięcia dzięki łatwemu w integracji oprogramowaniu NI LabVIEW oraz modułowemu sprzętowi pomiarowemu i sterującemu klasy PXI, PCI, PCI Express, USB i Ethernet. National Instruments z siedzibą w Austin, w Teksasie zatrudnia ponad 6850 pracowników i ma oddziały w 40 krajach. Od dwunastu lat magazyn FORTUNE wymienia NI jako jedną ze 100 najlepszych firm, dla których warto pracować.