Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Modernizacja łączności i systemu retransmisyjnego na Stadionie Śląskim

 

Udało się rozstrzygnąć przetarg na prace niskoprądowe na Stadionie Śląskim. Był to jeden z ważniejszych przetargów w ramach modernizacji Stadionu Śląskiego. Jednym z zadań jest montaż systemu łączności radiowej i wzmocnienie sygnału dla służb publicznych. Warszawska firma RadioPartners, jest członkiem zwycięskiego konsorcjum.

 

Stadion-Slaski.jpg

 

Konsorcjum firm z Carboautomatyką S.A. jako liderem wykona prace w branżach elektrycznych, teletechnicznych i niskoprądowych. Obejmują one m.in. montaż systemów nagłaśniania, alarmowych związanych z ochroną przeciwpożarową oraz sygnalizacją włamania i napadu.

 

Wykonawca odpowiedzialny będzie także za montaż systemów biletowych, monitoringu, nagłośnienia stadionu a także łączności bezprzewodowej i wzmocnienia sygnału dla służb publicznych. Firma RadioPartners, jako członek zwycięskiego konsorcjum, jest doświadczonym dostawcą systemów retransmisji sygnałów radiowych w tunelach oraz obiektach sportowych. Na swoim koncie ma już zrealizowane podobne projekty na Stadionie Narodowym oraz w kilku tunelach w Polsce.

 

Wartość kontraktu to 55,3 mln zł.brutto. Na wykonanie zlecenia Carboautomatyka będzie miała 14 miesięcy od daty podpisania umowy.

 

O firmie RadioPartners Sp. z o.o. radiopartners.pl

radiopartners_logo Firma RadioPartners Sp. z o.o. jest dostawcą profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych z ponad 20 letnim doświadczeniem. Autoryzowany dystrybutor produktów takich czołowych producentów jak Harris, Simoco i Sepura. W swojej ofercie posiada rozwiązania standardu TETRA, DMR, P25 oraz EDACS. Firma świadczy usługi z zakresu planowania radiowego, instalacji infrastruktury, systemów antenowych oraz poprawiania zasięgów systemów radiokomunikacyjnych.

 

 

Źródło: slaskie.pl