Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Fuzja SRS Polska i DGT


Pod koniec grudnia 2015 r. SRS Polska Spółka z o.o., integrator systemów teleinformatycznych, firma z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu systemów radiowych w różnorodnych środowiskach zmieniła nazwę – na RadioSys Spółka z o.o., adres – przenosząc się do Straszyna koło Gdańska oraz właściciela. Z kolei na początku bieżącego roku, nowy podmiot - Radiosys Spółka z o.o., który zastąpił SRS Polska, został własnością DGT Spółki z o.o.

 

 RadioSys-logo.jpg


DGT Spółka z o.o., stała się tym samym następcą prawnym i sukcesorem Radiosys i SRS Polska. Fakt połączenia potencjałów obu firm nie jest w środowisku czymś nieoczekiwanym. O fuzji mówiło się już od pewnego czasu, niewiadomą był tylko jej termin.


Jak zapewnia DGT, zmiany własnościowe w SRS Polska, o których piszemy, nie spowodują dla klientów żadnych negatywnych konsekwencji w zakresie realizacji obowiązków przynależnych w przeszłości do SRS Polska z tytułu wykonywanych umów, jak i bieżącej obsługi handlowej. Wydaje się, że klienci ci będą mogli skorzystać z poszerzonej oferty, tj. produktów DGT oraz Radiosys.

 

DGT, która w bieżącym roku obchodzi dwudziestą piątą rocznicę powstania, znana jest z integracji różnych systemów łączności, w tym różnych systemów radiowych. Firma zamierza utrzymać ten trend. W ostatnim czasie DGT opracowała i wykonała kolejne urządzenia – Integrator radiowy, który jest dużą innowacją na rynku łączności radiowej oraz kolejne wersje sterowników radiowych, obsługujących różne systemy. DGT również stale udoskonala swój podstawowy produkt – system łączności dyspozytorskiej DGT MCS.

Źródło i fot.: www.dgt.pl

 

O firmie DGT

dgt_25_lat-logo

DGT specjalizuje się w konstrukcji i produkcji zintegrowanych systemów łączności, o rozbudowanej funkcjonalności dyspozytorskiej, których cechą szczególną jest integracja - używanych na danym obszarze - przewodowych i radiowych środków łączności w jednolity system telekomunikacyjny. DGT jest też dostawcą dedykowanych systemów do rejestracji i analizy informacji przesyłanych w sieciach operatorów stacjonarnych i komórkowych, urządzeń do przewodowej i bezprzewodowej transmisji danych oraz systemów łączności jawnej i specjalnej dla Sił Zbrojnych RP.