Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Zakończenie odbiorów systemu retransmisyjnego w tunelu w Gliwcach

 

Firma RadioPartners Sp. z o.o.  zakończyła pomyślnie odbiory techniczne ze służbami ratunkowymi systemu retransmisyjnego będącego na wyposażeniu nowego tunelu na Drogowej Trasie Średnicowej w Gliwicach. Tunel o długości 500 m. wyposażony został w instalacje antenową z kablem promieniującym do obsługi 11 częstotliwości wykorzystywanych przez Państwową Straż Pożarną, Policję, Pogotowie Ratunkowe, Wojewodę oraz Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach, który będzie operatorem tunelu.

 

Tunel Gliwice

 

Oprócz tego retransmitowane są 4 stacje radiowe FM z funkcją automatycznego nadawania komunikatów ostrzegawczych do odbiorników znajdujących się w tunelu w przypadku wystąpienia pożaru, wypadku czy innego nadzwyczajnego zdarzenia.

 

System dodatkowo wyposażony jest w stację bazową TETRA zapewniającą łączność dla służb operatora tunelu w środku i w promieniu paru kilometrów na zewnątrz. Do budowy systemu wykorzystano komponenty dostarczone przez renomowane europejskie firmy takie jak: See Telecom (na zdjęciu poniżej), Eupen, Simoco i Sepura. Otwarcie tunelu dla pojazdów planowane jest na 20 marca.

 

tunel-radiopartners-system-www

 

Źródło: radiopartners.pl Fot: Wikipedia

 

O firmie RadioPartners Sp. z o.o.

radiopartners_logo Firma RadioPartners Sp. z o.o. jest dostawcą profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych z ponad 20 letnim doświadczeniem. Autoryzowany dystrybutor produktów takich czołowych producentów jak Harris, Simoco i Sepura. W swojej ofercie posiada rozwiązania standardu TETRA, DMR, P25 oraz EDACS. Firma świadczy usługi z zakresu planowania radiowego, instalacji infrastruktury, systemów antenowych oraz poprawiania zasięgów systemów radiokomunikacyjnych.