Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NEXRAD Telecom dostarczył radiotelefony DMR dla Policji za 2,77 mln

 

Firma Nexrad Telecom z Warszawy dostarczyła Policji radiotelefony pracujące w paśmie VHF zgodne ze standardem DMR. To właśnie Nexrad złożył najlepszą ofertę w przetargu ogłoszonym przez Komendę Główną Policji na dostawę sprzętu radiokomunikacyjnego. Więcej o przetargu czytaj w naszym wcześniejszym artykule pt.: Złożono trzy oferty na radiotelefony DMR dla Policji przygranicznej

 

Polscy-policjancie-na-patrolu.jpg

 

W ramach zamówienia Nexrad Telecom dostarczy klientowi radiotelefony przenośne (360 kompletów) i przewoźne (174 komplety) pracujące w systemie cyfrowym zgodnie ze standardem ETSI - DMR w paśmie VHF. Będą posiadały jednocześnie możliwość pracy analogowej.

Umowa obejmuje też dostawę dostawa 12 kompletów zestawów do programowania i strojenia radiotelefonów noszonych i przewoźnych.

O kontrakt ubiegały się trzy spółki. Nexrad Telecom za realizację kontraktu otrzyma 2,77 mln zł brutto. Budżet projektu miał wartość 2,5 mln zł brutto. Jest współfinansowany ze środków unijnych (Fundusz Granic Zewnętrznych).

 

Źródło: przetargi.policja.pl, rp.pl

 

O firmie NEXRAD Telecom nexrad.pl

Nexrad-Telecom-logo.jpg

NEXRAD Telecom od 2001 roku jest integratorem systemów radiokomunikacyjnych. Na swym koncie ma wiele wdrożeń systemów TETRA, DMR, Astro P25 dla służb bezpieczeństwa publicznego oraz klientów komercyjnych.  Jest partnerem technologicznym światowych firm pracujących w branży radiokomunikacyjnej m.in.: Motorola Solutions, Selex Elsag, 3eTI, Thales Communications.