Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Vice-Prezydent ITU-R na Dniu Otwartym ATDI Polska

 

Honorowym gościem dni otwartych w firmie ATDI Polska będzie profesor Haim Mazar, Vice-Prezydent ITU-R Study Group 1 - Spectrum Management, specjalista radiolokacji i byłym dyrektorem Spectrum, Licensing and Monitoring Ministerstwa Komunikacji Izraela.

 

Haim-Mazar-Vice-Prezydent-ITU-R

 

Profesor Mazar (na zdjęciu powyżej) otworzy sesje poranne podczas której podzieli się z przybyłymi gośćmi relacją z ostatniej Światowej Konferencji Radiokomunikacyjnej w Genewie ITU WRC 15 na temat najnowszych ustaleń dotyczących regulacji radiowej. W planach spotkania są również nowości technologii 5G i nie tylko.

 

Data i miejsce: 4 lutego 2016, biuro ATDI przy ul. Nowy Świat 54/56 w Warszawie.
Zorganizowane będą dwa panele spotkań, w godzinach: 10:00 – 12:00 oraz 14:00 – 16:00.
Przedstawiciele firmy będą do dyspozycji uczestników w godzinach 9:00-18:00

 

Z okazji Tłustego Czwartku, tradycyjnie każdy uczestnik zostanie poczęstowany pysznymi pączkami. Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 1 lutego 2016 mailowo lub telefonicznie ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel. 22 828 92 08).


 

Źródło: ATDI Polska Fot. haim-mazar.com

 

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.pl)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i przez te lata zdobyła olbrzymie doświadczenie w dziedzinie planowania radiowego w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).