Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ATDI zaprasza na dzień otwarty - 4 lutego 2016

 

Tradycyjnie w Tłusty Czwartek, firma ATDI, lider w dziedzinie planowania radiowego i zarządzania widmem częstotliwości, pragnie serdecznie zaprosić specjalistów i ekspertów branży radiokomunikacyjnej na Dzień Otwarty. Firma ma zamiar podzielić się nowinkami w dziedzinie telekomunikacji i zarządzania widmem. W chwili obecnej, ATDI jako jedni z pierwszych pracują nad wdrożeniem nowej technologii 5G w radiolokacji. W ostatnim czasie firma ATDI z sukcesem zakończyła duże prace projektowe "Budowy Infrastruktury systemu GSM-R na linii kolejowej E20/CE 20 korytarz F na odcinku Kunowice – Terespol", jako podwykonawca firmy Thales.

 

 ATDI-baner-www

 

Data i miejsce: 4 lutego 2016, biuro ATDI przy ul. Nowy Świat 54/56 w Warszawie.
Zorganizowane będą dwa panele spotkań, w godzinach: 10:00 – 12:00 oraz 14:00 – 16:00.
Przedstawiciele firmy będą do dyspozycji uczestników w godzinach 9:00-18:00


Współpracownik firmy ATDI, Mr Mazar właśnie został Vice-Prezydentem ITU-R Study Group 1 - Spectrum Management.  Pracownicy ATDI są otwarci na wszelkie propozycje tematów, które chcielibyście Państwo dodatkowo poruszyć. Prosimy o wcześniejsze ich zgłoszenie (mailowo lub telefonicznie).

Z okazji Tłustego Czwartku, tradycyjnie każdy uczestnik zostanie poczęstowany pysznymi pączkami. Zainteresowane osoby prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do dnia 1 lutego 2016 mailowo lub telefonicznie ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. , tel. 22 828 92 08).


 

Źródło: ATDI Polska

 

O firmie ATDI Sp. z o.o. (www.atdi.pl)
ATDI logoATDI została założona w 1991 roku i przez te lata zdobyła olbrzymie doświadczenie w dziedzinie planowania radiowego w różnych dziedzinach niezbędnych do dostarczania globalnych rozwiązań związanych z analizami sieci radiowych i zarządzaniem widmem. Spółka ATDI świadczy również usługi projektowania bezprzewodowych sieci telekomunikacyjnych z użyciem swojego flagowego produktu ICS telecom, który wspiera wszystkie technologie radiowe (LTE, GSM-R, TETRA i wiele innych).