Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

AKSEL Orłem Polskiej Przedsiębiorczości 2015

 

W sobotni wieczór 28 listopada w warszawskim hotelu Gromada odbyła się Wielka Gala "POLSKA PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ" podczas której przedstawiono Laureatów Narodowego Programu Promocji Polska Przedsiębiorczość. Firmą Roku 2015 plebiscytu Orły Polskiej Przedsiębiorczości w kategorii: Telekomunikacja i Informatyka została firma AKSEL Sp. z o.o.  Rybnicka spółka niezmiennie od wielu lat jest liderem krajowej branży profesjonalnej łączności radiowej. Firma zajmuje się dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania do monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola Solutions oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.

 

Stanisław Słowik Prezes Aksel Sp. z o.o. podczas otrzymywania wyróżnienia 

 

W tym roku po raz kolejny kapituły konkursów wyróżniły produkty, usługi, technologie, liderów w swoich dziedzinach, którzy znaczącą odznaczają się na tle konkurencji. Laureaci każdej z inicjatyw to podmioty, które odnoszą sukcesy na rynku, są wzorowo zarządzane, rozwijają się w dynamiczny sposób, dlatego śmiało można o nich powiedzieć, że są wizytówką polskiej gospodarki. Nagrody od lat promują najlepszych z najlepszych w swoich branżach. To prestiżowe wyróżnienie umacnia pozytywny wizerunek firmy.

 

Prezes spółki AKSEL, Stanisław Słowik otrzymał również specjalne wyróżnienie "Zasłużony dla Polskiej Przedsiębiorczości" w kategorii Postać.
 

Uroczystość zgromadziła przedstawicieli zwycięskich podmiotów, świata polityki i kręgów biznesu, a sam wieczór w znakomity sposób poprowadzili Olga Borys i Krzysztof Ibisz. Po części oficjalnej nadszedł czas na zabawę, a goście bawili się przy muzyce gwiazd wieczoru: Paulli, Antka Smykiewicza, Zespołu Granda oraz VOX, wieczór uświetniła też wspaniałym występem Tetiana Galistyna – gwiazda programu „Mam Talent”.

 

Galeria zdjęć.

 

Źródła: własne

 

O firmie AKSEL Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.
Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i innych. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania do monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.