Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

ALTRAN nagrodzony przez PROCOM

 

ALTRAN został zwycięzcą wśród dystrybutorów firmy PROCOM. Specjalne wyróżnienie za ponadprzeciętną sprzedaż podstaw antenowych XG zostało wręczone podczas Konferencji Partnerów PROCOM, która odbyła się w dniach 3 - 4 czerwca 2015 roku w Kopenhadze. Prezes zarządu PROCOM A/S Peter Borregaard i dyrektor handlowy Henrik Jacobsen wręczyli dyplom uznania i statuetkę na ręce Anny Kasowicz, dyrektor handlowej firmy ALTRAN.

 

altran-prokom-anna-kasowicz 

 

Podstawa XG do anten samochodowych jest nowoczesnym, wysokiej jakości produktem spełniającym restrykcyjne wymagania m.in. polskiej policji. W ofercie firmy ALTRAN znajduje się bardzo szerokie portfolio anten, filtrów i duplekserów Procom, które wykonane są z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych. Mogą pracować nawet w najcięższych warunkach środowiskowych, zapewniając systemom łączności najwyższą skuteczność i niezawodność. Anteny Procom pokrywają szeroki zakres częstotliwości od 27 MHz do 50 GHz. Są dostępne w wielu wykonaniach dostosowanych do indywidualnych wymagań.

 

 Procom-Award-Altran-www

 

Źródło: www.altran.pl

 

O firmie ALTRAN

AltranFirma ALTRAN została założona w 1990 roku. W ciągu pierwszych lat działalności Altran stał się autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola w Polsce oraz nawiązał współpracę z dealerami firmy Motorola na terenie całego kraju. Oprócz radiotelefonów Motorola, firma jest dystrybutorem anten i osprzętu antenowego duńskiej firmy PROCOM oraz brytyjskiej firmy WALLEN. Oferuje przetwornice brytyjskiej firmy ALFATRONIX oraz zestawy słuchawkowo - mikrofonowe dla profesjonalistów szwajcarskiej firmy PHONAK.


W roku 2015 roku Altran świętuje Jubileusz 25-lecia swojej pełnej sukcesów obecności na rynku radiokomunikacyjnym.