Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

AKSEL wyróżniony przez Motorola Solutions

 

25 letni dorobek firmy AKSEL został doceniony przez firmę Motorola Solutions podczas konferencji jej partnerów z regionu Europy Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji, która odbyła się w dniach 13-16 października 2015 r w Krakowie. Bardzo owocna współpraca obu firm trwa nieprzerwanie od 1993 roku, kiedy to firma AKSEL znalazła się w gronie partnerów Motorola – światowego lidera w dziedzinie radiokomunikacji, wchodzącego właśnie na polski rynek.

 

 Aksel-Motorola-Solutions-Krakow

 

Pamiątkowa statuetka została wręczona prezesowi AKSEL Stanisławowi Słowikowi przez dyrektorów Axela Rettiga i Udo Jahnke z Motorola Solutions Germany GmbH i Managera ds. Partnerów Tomasza Wolskiego z Motorola Solutions Polska.

 

Pierwsze poważne kontrakty firmy Aksel to dostawa radiotelefonów Motorola dla Komendy Głównej Straży Pożarnej. Kolejne lata działalności to wdrażanie profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych. Kluczowe segmenty rynku dla firmy to górnictwo, służby celne, przedsiębiorstwa komunikacji miejskiej oraz wodociągów i kanalizacji, zakłady energetyczne, służby bezpieczeństwa publicznego: policja, straż pożarna, ratownictwo medyczne, ratownictwo górskie, straże miejskie, centra zarządzania kryzysowego.

 aksel-statuetka-motorola

Jako Autoryzowany Partner Motoroli firma AKSEL podejmowała współpracę z innymi lokalnymi firmami na terenie kraju, tworząc sieć dystrybucji zwiększającą efektywność jej działania i wysoko ocenianą przez Motorolę. Za utworzenie sieci dystrybucyjnej firma AKSEL otrzymuje w 1997 roku wyróżnienie Motoroli. Od wielu lat firma AKSEL utrzymuje PIERWSZĄ pozycję wśród dystrybutorów Motorola Solutions w Polsce.

 

W 1997 roku firma AKSEL została zakwalifikowana do elitarnej grupy Strategicznych Partnerów Motoroli – 10 wiodących firm zregionu Europy Środkowo – Wschodniej. Jednym z kamieni milowych w rozwoju firmy AKSEL i współpracy z Motorola Solutions było rozpoczęcie prac nad aplikacją dyspozytorską ConSEL, która bardzo szybko zyskała dominującą pozycję rynkową i została wykorzystana w sieci ratownictwa medycznego. Aplikacja ConSEL jest rozwijana od 2009 i jest przeznaczona do pracy w systemach MOTOTRBO Motorola Solutions.

 

Źródło: AKSEL Sp. z o.o.

 

O firmie AKSEL Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.
Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i innych. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania do monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.