Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

System eLTE dla służb od Huawei na RadioEXPO 2015

 

Firma Huawei Polska zaprezentowała najnowsze rozwiązanie szerokopasmowego, trankingowego systemu LTE podczas Konferencji i Wystawy branży Radiokomunikacji Profesjonalnej - RadioEXPO 2015. To wyjątkowe spotkanie odbyło się 7 października br. w Warszawie i zgromadziło ponad 300 specjalistów i ekspertów łączności radiowej z całej Polski oraz gości z zagranicy.

 

 Stoisko Huawei Polska podczas RadioEXPO 2015

 

Michał Borowski, Wireless Product Manager w firmie Huawei Polska, wygłosił prezentację pod tytułem "Rapid - wydzielona, dyspozytorska sieć LTE." „HUAWEI eLTE Rapid System” jest szerokopasmową, multimedialną siecią, która bazuje na technologii LTE. System ten w 15 minut pozwala zbudować wewnętrzną sieć łączności bezprzewodowej, w dowolnych warunkach, niezależnie od operatorów sieci komórkowych. Umożliwia przesyłanie głosu, obrazów oraz danych komputerowych, w sytuacji braku łączności w ogólnokrajowych systemach łączności komórkowych lub konieczności zapewnienia bezpieczeństwa przed przejęciem transmitowanych danych komputerowych.

  Huawei EP820 trankingowy terminal eLTE

Huawei EP820 trankingowy terminal eLTE

 Michał Borowski Wireless Product Manager w firmie Huawei Polska

 

 

"Cieszę się, że takie wiodące na świecie firmy technologiczne jak Huawei były partnerem naszej konferencji. Na stoisku firmy każdy z uczestników mógł zapoznać się z działającym systemem eLTE oraz poznać jego kluczowe zalety. To rozwiązanie jest bardzo innowacyjne i z pewnością stanowi ciekawą opcję na rynku profesjonalnej łączności radiowej." - powiedział Mariusz Waruszewski, organizator i pomysłodawca konferencji RadioEXPO.

 

Źródło: RadioEXPO

 

 O RadioEXPO (radioexpo.pl)

RadioEXPO: Wystawa i Konferencja branży Radiokomunikacji ProfesjonalnejRadioEXPO to jedyna w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, GSM-R, CDMA, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wysokiej jakości wystawie produktów, systemów i usług towarzyszy zawsze cykl prezentacji, wykładów oraz studium przypadków. Druga edycja spotkania odbyła się 7 października 2015 roku w warszawskim hotelu NOVOTEL Airport. Trzecie spotkanie odbędzie się na początku października 2016 roku.

 

O Huawei Enterprise:

Huawei logoHuawei Enterprise to strategiczna grupa biznesowa spółki Huawei, której celem jest dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań komunikacyjnych oraz usług dla klientów na całym świecie. Jako lider w technologiach komunikacyjnych i informacyjnych (ICT) Huawei dostarcza innowacyjne rozwiązania dla swoich klientów. Huawei Enterprise oferuje wachlarz rozwiązań i usług związanych z infrastrukturą sieci, komunikacją zintegrowaną, cloud computing oraz zarządzaniem centrami danych. Huawei dostarcza rozwiązania dla 45 z 50 najważniejszych światowych operatorów telekomunikacyjnych i jednej trzeciej populacji na świecie.