Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

25-lecie ALTRANU uhonorowane przez Motorola Solutions

 

Jubileusz 25-lecia firmy ALTRAN, został uhonorowany przez firmę Motorola Solutions, podczas Konferencji Partnerów Motorola Solutions z regionu Europy Środkowo-Wschodniej i Rosji, która odbyła się w dniach 13-16 października 2015 r w Krakowie. Statuetka upamiętniająca długoletnie, trwałe partnerstwo Altranu z Motorolą została wręczona Ewie Golusińskiej przez Dyrektorów Axela Rettiga i Udo Jahnke z Motorola Solutions Germany GmbH i Managera ds. Partnerów Tomasza Wolskiego z Motorola Solutions Polska.

 

 Altran-Ewa-Golusinska-25-lecie-firmy

 

Firma ALTRAN została założona w 1990 roku przez dynamicznego przedsiębiorcę i wyspecjalizowała się w dystrybucji i serwisie radiotelefonów MOTOROLA na zmonopolizowanym polskim rynku. Dziś z firmą ALTRAN współpracuje liczna grupa partnerów. Do tego grona dołączają nowe firmy pragnące poszerzyć swoją ofertę o urządzenia radiokomunikacyjne. ALTRAN przeszedł wraz z Motorolą długą drogę - od homologacji w Polsce pierwszego radiotelefonu analogowego, poprzez wszystkie etapy pośrednie, kiedy radiotelefony Motoroli zdobywały polski rynek, aż do ostatnich lat, kiedy do oferty wprowadzone zostały nowe radiotelefony cyfrowe MOTOTRBO. Dziś z Altranem współpracuje liczna grupa partnerów.

 

Firma ma także w swojej ofercie inne urządzenia i akcesoria wykorzystywane w radiokomunikacji. Jest dystrybutorem anten i osprzętu antenowego duńskiej firmy PROCOM oraz brytyjskiej firmy WALLEN. Oferuje przetwornice brytyjskiej firmy ALFATRONIX oraz zestawy słuchawkowo - mikrofonowe dla profesjonalistów szwajcarskiej firmy PHONAK.

 

Altran-Ewa-Golusinska-25-lecie-firmy-przemowa-www

 

KALENDARIUM firmy:


1990 - powstanie firmy Altran oferującej pierwsze radiotelefony firmy Motorola w Polsce jako dealera amerykańskiego dystrybutora.
1993 - autoryzowanie Altranu na dystrybutora firmy Motorola w Polsce.
1997 - Altran Strategicznym Partnerem firmy Motorola w Europie Środkowo-Wschodniej.
2005 - współpraca Altranu z rozbudowaną siecią dealerów firmy Motorola na terenie całej Polski; firma świętuje 15 - lecie sukcesu.
2010 - wprowadzenie do oferty cyfrowych radiotelefonów Motorola; wejście w cyfrową radiołączność.
2011 - kontynuowanie dziedzictwa Ś.P. Założyciela firmy przez rodzinę.
2015 - Altran obchodzi Jubileusz 25 - lecia rozwoju.

 

Źródło: www.altran.pl