Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

OpenRDS zintegruje łączność i systemy monitoringu w Przewozach Regionalnych

 

Spółka Nowatel podpisała umowę z największym w Polsce przewoźnikiem kolejowym Przewozy Regionalne Sp. z o.o. na kompleksowe wyposażenie dyspozytorni świętokrzyskiego oddziału w system dyspozytorski OpenRDS integrujący narzędzia monitoringu oraz środki łączności radiowej i telefonicznej.

 

przewozy-regionalne-centrum-dyspozytorskie


W ramach zamówienia Nowatel wykona adaptację pomieszczeń na potrzeby budowy nowego stanowiska dyspozytorskiego. Dostarczy zabudowę meblową wykonaną na specjalne zamówienie, zgodnie z wymaganiami Zamawiającego, uwzględniającą specyfikę pracy operatorów. Komfortowe warunki pracy zapewni system klimatyzacji dostosowany do gabarytów pomieszczenia.

Łączność telefoniczną zostanie zintegrowana w oparciu o platformę Proxima Plus firmy Platanstrategicznego partnera technologicznego spółki Nowatel. To kolejny w ostatnim czasie przykład współpracy obu firm przy projektach telekomunikacyjnych.


Źródło: nowatel.com

 

O firmie Nowatel.

nowatel_logo.pngNowatel Sp. z o.o. jest polską spółką teleinformatyczną, oferującą kompleksowe rozwiązania z dziedziny telekomunikacji i informatyki. Od 2003 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów teleinformatycznych integrujących tradycyjne technologie kablowe (telefonia analogowa, ISDN, VoIP) z rozwiązaniami bezprzewodowymi (cyfrowe i analogowe systemy radiowe, TETRA, Wi-Fi, GSM, WiMAX). Produkty firmy współpracują z systemami radiowymi czołowych producentów (Motorola, Hytera, Icom, Radmor, Kenwood, Vertex, Tait, Yaesu). Firma jako jedyna posiada system dyspozytorski OpenRDS w pełni IP ("Pure IP").