Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

NOWATEL dla mobilnej platformy monitoringu


Spółka Nowatel we współpracy z Pirios S.A. zrealizowała projekt budowy „Multimedialnego, alarmowego centrum obsługi” na potrzeby zarządzania systemem mobilnych platform monitoringu (www.mobiletower.pl).

 

nowatel-mobilna-platforma-monitoringu

Zrealizowany system składa się z 3 stanowisk dyspozytorskich OpenRDS wraz z konsolami i modułami obsługującymi ruch telefoniczny, radiowy,  monitoring wizyjny, geolokalizację, system raportowania, rejestracji i archiwizacji nagrań głosowych oraz zdarzeń.

Wdrożone rozwiązanie jest jednym z najbardziej unikalnych rozwiązań dostępnych na rynku. W odróżnieniu od konkurencji, system dyspozytorski OpenRDS został rozbudowany o pełną integrację z rozwiązaniami CCTV. Umożliwia równoległą obsługę setek strumieni video z urządzeń rozmieszczonych na terenie całego kraju, sterowanie kamerami obrotowymi, monitoring systemów zasilania, ilości paliwa w agregatach, wykrywanie ruchu i rejestrację zdarzeń video, automatyczne alarmowanie grup interwencyjnych, scenariusze obsługi dla dyspozytorów itp.

Wartość zrealizowanego projektu przekracza 2 mln złotych.
 

Źródło: nowatel.com

 

O firmie Nowatel.

nowatel_logo.pngNowatel Sp. z o.o. jest polską spółką teleinformatyczną, oferującą kompleksowe rozwiązania z dziedziny telekomunikacji i informatyki. Od 2003 roku zajmuje się projektowaniem i produkcją systemów teleinformatycznych integrujących tradycyjne technologie kablowe (telefonia analogowa, ISDN, VoIP) z rozwiązaniami bezprzewodowymi (cyfrowe i analogowe systemy radiowe, TETRA, Wi-Fi, GSM, WiMAX). Produkty firmy współpracują z systemami radiowymi czołowych producentów (Motorola, Hytera, Icom, Radmor, Kenwood, Vertex, Tait, Yaesu). Firma jako jedyna posiada system dyspozytorski OpenRDS w pełni IP ("Pure IP").