Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kopalnia odkrywkowa w Bogatyni zamawia koncepcję budowy systemu łączności

 

Kopalnia Węgla Brunatnego Turów z siedzibą w Bogatyni opublikowała zamówienie niepubliczne, którego przedmiotem jest opracowanie koncepcji, wykonanie dokumentacji technicznej oraz na jej podstawie wykonanie i uruchomienie bezprzewodowego systemu łączności w odkrywce w Bogatyni. Zamawiający nie wspomina o technologii w której ma być opracowana koncepcja. Prawdopodobnie będą brane pod uwagę różne technologie łączności: TETRA, DMR, NXDN itp. Jest to już drugie podejście do tematu systemu łączności w Bogatyni. Pod koniec 2014 roku ogłoszono podobne zamówienie, lecz nie zakończyło się ono wdrożeniem. Obecnie w polskim górnictwie pracują dwa systemy TETRA: w odkrywce Adamów i Bełchatów.

 

 bogatynia-odkrywka-wegla-brunatnego-koparka

 

O zamówienie mogą ubiegać się wyłącznie wykonawcy z odpowiednim doświadczeniem. Uzyskaliśmy u zamawiającego informację, że wdrożenie systemu planowane jest na rok 2016. Budżet zamówienia nie jest znany, ale wiadomo że oferty będą oceniane w 100% względem ceny. Wraz z wnioskiem o dopuszczenie do udziału w postępowaniu wykonawca zobowiązany jest przedłożyć dokumenty potwierdzające należyte wykonanie przynajmniej jednej usługi polegającej na zaprojektowaniu bezprzewodowego systemu łączności

 

Zamawiający zastrzega sobie możliwość zmiany lub odwołania niniejszego ogłoszenia, a także możliwość unieważnienia postępowania lub odstąpienia od niego w każdym czasie bez podania przyczyn. Wnioski należało składać do 2 lipca br.

 

Źródło: swpp.gkpge.pl/...