Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

HUAWEI eLTE Rapid System nagrodzony w konkursie Lider Bezpieczeństwa Państwa

 

Firma SEQUENCE wraz ze zgłoszonym „HUAWEI eLTE Rapid System” znalazł się wśród laureatów nagrodzonych za nowoczesne technologie i rozwiązania projektowe w zakresie rozwoju i modernizacji w obszarze szeroko pojmowanego bezpieczeństwa państwa.

 

Huawei-eLTE-rapid-system-sequence-wypowiedz

18 czerwca w Centrum Prasowym Ministerstwa Obrony Narodowej w Warszawie odbyła się uroczysta Gala Finałowa „Lider Bezpieczeństwa Państwa – 2015”. Na Gali spotkali się przedstawiciele resortów bezpieczeństwa państwa oraz nominowani, a honorowy patronat nad Konkursem objął szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego w Kancelarii Prezydenta RP, Pan minister Stanisław Koziej.

Huawei-eLTE-rapid-system-components-logo
„HUAWEI eLTE Rapid System” jest szerokopasmową, multimedialną siecią, która bazuje na technologii LTE. System ten w 15 minut pozwala zbudować wewnętrzną sieć łączności bezprzewodowej, w dowolnych warunkach, niezależnie od operatorów sieci komórkowych. Umożliwia przesyłanie głosu, obrazów oraz danych komputerowych, w sytuacji braku łączności w ogólnokrajowych systemach łączności komórkowych lub konieczności zapewnienia bezpieczeństwa przed przejęciem transmitowanych danych komputerowych.

 

Właściwości wyróżniające rozwiązanie to pasma operujące od 1785 MHz do 1805 oraz MHz380 MHz do 450 MHz. Jeden system może być jednocześnie wykorzystywany przez 100 użytkowników, w 40 równoczesnych połączeniach telefonicznych oraz 20 równoczesnych transmisjach obrazu. Urządzenie pracuje niezawodnie w temperaturze od -20°C do +50°C, wilgotności od 5% do 95% oraz przy ciśnieniu atmosferycznym od 80 kPa do 106 kPa. System HUAWEI eLTE Rapid jest odpowiednio zabezpieczony, może być transportowany na plecach oraz na pojeździe. Wytrzymuje jazdę w trudnych warunkach, może być zamontowany w dowolnych uwarunkowaniach terenu, a zasięg jego pracy to promień 6 km. Urządzenie jest zapakowane w 3 wytrzymałe skrzynie o wadze 35 kg każda oraz boks z anteną o wadze 17 kg.

 Huawei-eLTE-rapid-radio-system-components

Źródło: sqnc.pl