Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

1000 radiostacji Radmoru w Bangladeszu

 

Firma RADMOR dostarczyła właśnie radiostacje osobiste 35010 dla armii Bangladeszu. Bangladesz to najmłodsze państwo na subkontynencie indyjskim posiadające ponad 160-tysięczną armię. Przekłada się to na potrzeby sił zbrojnych i co roku ogłaszane są nowe przetargi na zakup uzbrojenia i różnego rodzaju wyposażenia.

 

 Radmor-R35010-radiostacja-www

 

W czerwcu b.r. RADMOR już po raz trzeci podpisał kontrakt na dostawę radiostacji osobistych R35010 do tego kraju. Pierwsza partia urządzeń została dostarczona w 2013 roku. Oprócz radiostacji Radmor wyposażył Armię Bangladeszu również w odbiorniki GPS. Firmowi specjaliści przeprowadzili też szereg szkoleń z obsługi zakupionych urządzeń – radiostacji i odbiorników GPS.

 

Po z zrealizowaniu tegorocznego kontraktu bangladeska armia będzie dysponować ponad 1100 szt. radmorowskich radiostacji R35010. Dostarczone środki łączności są jednym z elementów podstawowego wyposażenia bangladeskich żołnierzy.

 

Radiostacja R35010 przeznaczona jest do łączności pomiędzy członkami drużyny w ramach pracy w niewielkiej sieci radiowej na odległościach do kilkuset metrów (teren zabudowany). Na łącznie 16 kanałach użytkownicy mogą wykorzystać częstotliwości z przedziału 2405–2480 MHz (5 MHz odstępu między kanałami) w paśmie ISM. To daje szerokie spektrum zastosowań: pracę z nagłownym mikrotelefonem, pracę dupleksową nie więcej niż czterech użytkowników mówiących jednocześnie, pracę jako punkt dostępowy po podłączeniu do sieci interkomowej w obiekcie ruchomym (pojazdy), użycie dodatkowego włącznika nadawania do sterowania pracą także innej radiostacji (może być i innego typu) oraz retransmisję automatyczną również na radiostacje innego typu (także tworzenie sieci ad hoc z 7 węzłami retransmisji).

 

Źródło: RADMOR S.A.

 

 

O firmie (www.radmor.com)

Logo Radmor S.A. Grupa WBRADMOR S.A jest polskim producentem wojskowego sprzętu łączności radiowej i  głównym jego dostawcą dla Polskich Sił Zbrojnych. Swoje wyroby eksportuje także do 16 krajów świata. Jest jednym z europejskich liderów rozwoju technologii militarnych radiostacji programowalnych (SDR), członkiem europejskiego programu ESSOR. Radmor jest też dostawcą rozwiązań łączności analogowej oraz cyfrowej TETRA i DMR. Od lat notowany jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce.