Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Pokaz mobilnej ochrony przeciwpowodziowej

 

Unikatowy pokaz mobilnej ochrony przeciwpowodziowej odbył się w poniedziałek, 18 maja br. w Dobczycach. Elementem pokazu była sztuczna fala powodziowa, dzięki której stworzone zostały warunki zbliżone do tych panujących podczas powodzi. Na pokazie była obecna również marka digitex wraz z partnerami tj: Tetratronik, RTE Radioelektrotechnika oraz JT- Tech. Prezentowano m.in. zintegrowane systemy ostrzegania ludności digitexCZK oraz syreny elektroniczne DSE.

 

tetratronik-digitex-pokaz-mniejsze


Pokaz miał charakter niepowtarzalny w skali kraju. Po raz pierwszy wytworzona została sztuczna fala powodziowa, dzięki której powstały warunki zbliżone do panujących podczas wezbrania. Dzięki temu uczestnicy ćwiczeń mogli sprawdzić skuteczność dostępnych na polskim rynku mobilnych urządzeń przeciwpowodziowych.

 pokaz-mobilnej-ochrony-przeciwpowodziowej-jt-tech

pokaz-mobilnej-ochrony-przeciwpowodziowej

Udział w pokazie wzięło 11 wiodących polskich producentów urządzeń służących mobilnej ochronie przeciwpowodziowej. Równolegle Państwowa Straż Pożarna przeprowadziła ćwiczenia będące odzwierciedleniem działań podejmowanych podczas powodzi dla ratowania życia ludności i ochrony mienia. Pokaz adresowany był między innymi do osób mieszkających na terenach zagrożonych powodzią (terenów zalewanych do wysokości 0,5 metra) oraz jednostek samorządu terytorialnego, które w przyszłości mogłyby zdecydować się wykorzystywać urządzenia mobilnej ochrony w celu zabezpieczenia przed powodzią.

 

Źródło i fot: digitex.pl, www.malopolska.uw.gov.pl

 

O firmie Platan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

Platan logo firmyPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz zintegrowanych systemów powiadamiania digitex. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.