Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RadioPartners wprowadza do sprzedaży nowe radiotelefony EDACS i P25

 

RadioPartners Sp. z o.o. – autoryzowany dystrybutor sprzętu Harris wprowadza do sprzedaży dwa nowe modele radiotelefonów do systemów EDACS i P25. Samochodowy XG-25M i ręczny XG-25P to reprezentanci linii produktowej dla wymagających użytkowników poszukujących nowoczesnych i trwałych urządzeń ze średniego poziomu cenowego.

 

harris-nowe-radiotelefony-edacs-p25 

Odbiorcami sprzętu Harris w Polsce są użytkownicy systemów analogowo-cyfrowych EDACS i cyfrowych P25, do których należą warszawska i wrocławska Policja, lotniska w Warszawie i w Krakowie oraz przedsiębiorstwa komunalne w Łodzi, Krakowie i w Katowicach.

 

Radiotelefon XG-25M wyposażony jest w duży, czytelny wyświetlacz, uproszczoną klawiaturę, głośnik zblokowany z manipulatorem, moduł Bluetooth i opcjonalny odbiornik GPS.

 

Ręczny XG-25P występuje w wersji z pełną lub uproszczoną klawiaturą. Duży wyświetlacz, głośnik 3 W, stopień szczelności IP66 i bateria litowo-polimerowa na 16 godzin (5/5/90), predestynują go do długotrwałej pracy w trudnych warunkach i dużym hałasie. Wbudowany moduł Bluetooth umożliwia wykorzystanie bezprzewodowych akcesoriów audio. Oba modele dodatkowo obsługują konwencjonalny tryb analogowy i cyfrowy P25 z jednym kluczem szyfrowania DES.

 

Źródło: radiopartners.pl

 

O firmie RadioPartners Sp. z o.o.

radiopartners_logo Firma RadioPartners Sp. z o.o. jest dostawcą profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych z ponad 20 letnim doświadczeniem. Autoryzowany dystrybutor produktów takich czołowych producentów jak Harris, Simoco i Sepura. W swojej ofercie posiada rozwiązania standardu TETRA, DMR, P25 oraz EDACS. Firma świadczy usługi z zakresu planowania radiowego, instalacji infrastruktury, systemów antenowych oraz poprawiania zasięgów systemów radiokomunikacyjnych.