Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Modernizacja oraz przebudowa systemu alarmowania i ostrzegania w PKN Orlen S.A.

 

Firma Platan Sp. z o.o. sp. k. wraz z firmą Jarexs Sp. z o.o. pod koniec 2014 roku dokonała modernizacji i przebudowy systemu alarmowania i ostrzegania w PKN ORLEN S.A. poprzez wdrożenie nowoczesnego systemu digitexCZK/IP.

 

PKN-Orlen-logo

 

Według brytyjskiego magazynu finansowego Euromoney, w branży naftowej, PKN ORLEN jest najlepiej zarządzaną firmą w regionie. Zarządza sześcioma rafineriami i największą siecią stacji paliw w Polsce, Czechach, Niemczech i na Litwie.

 

Zakres wykonanych przez firmę Platan prac obejmował m.in. dostawę 43 cyfrowych syren alarmowych serii DSE (o mocach od 300 W do 1800 W), 41 manipulatorów obiektowych serii DMO oraz 39 komputerowych stacji bazowych opartych o oprogramowanie digitexCZK/IP wykorzystujących cyfrową transmisję radiową NXDN FDMA oraz transmisję LAN.

 

Ponadto, przeprowadzono konfigurację sieci IP, wykonano niezbędne testy systemu oraz przeprowadzono szkolenie jego użytkowników. Nowy system firma Platan objęła zdalnym nadzorem w ramach którego, kierując się uwagami użytkowników, wprowadza sugerowane poprawki programowe rozwijając funkcjonalność systemu digitexCZK/IP.

 

Źródło: digitex.pl

 

O firmie Platan Sp. z o.o. sp. k (www.platan.pl)

Platan logo firmyPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest wiodącym polskim producentem abonenckich central telefonicznych i serwerów telekomunikacyjnych oraz zintegrowanych systemów powiadamiania digitex. Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach.