Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Instytut Lotnictwa poszukuje systemu łączności dla dronów

 

Instytut Lotnictwa informuje, że prowadzi dialog techniczny poprzedzający udzielenie zamówienia publicznego, którego przedmiotem będzie wykonanie, dostawa i przeprowadzenie prób systemu łączności radiowej pracującego w pasmie 4–6 GHz dla bezzałogowego statku latającego.

 

 flyeye-wb-electronic

 

Wszystkie podmioty zainteresowane uczestniczeniem w dialogu, posiadające doświadczenie w pracach będących przedmiotem zamierzonego zamówienia publicznego, proszone są o zgłoszenie tego zamiaru wraz z podaniem wszystkich niezbędnych informacji.

 

Instytut oczekuje, iż dialog pozwoli na uzyskanie informacji w zakresie najlepszych, najnowocześniejszych i najkorzystniejszych technicznie, technologicznie, organizacyjnie oraz ekonomicznie rozwiązań mogących służyć realizacji ww. przedsięwzięcia. Dialog pozwoli tak opracować dokumentację postępowania, aby uzyskać najlepsze na rynku rozwiązania i dokonać wyboru najlepszej ekonomicznie oferty.

 

Wymagane jest aby potencjalni wykonawcy wykazali się podobnym wdrożeniem systemu łączności w ciągu ostatnich 3 lat. Wniosek o dopuszczenie do dialogu należy złożyć do 23 lutego br. do godziny 10:00

 

Źródło: ilot.edu.pl Fot.: WB Electronics