Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Radio Activity wchodzi do Polski

 

Rybnicka spółka Aksel  została wyłączonym partnerem włoskiej firmy Radio Activity na terenie naszego kraju. Radio Activy jest młodą i dynamiczną firmą z centralą we włoskim Milanie, która powstała w 2003 roku. Specjalnością firmy jest budowa zaawansowanych sieci DMR typu Simulcast.

 

Wielostrefowa sieć typu Simulcast używa tej samej częstotliwości na całym obszarze pokrycia w odróżnieniu od sieci typu Multicast, które wymagają minimum 3-5 kanałów częstotliwościowych (typowo). Taka oszczędność częstotliwości ma niebagatelne znaczenie w czasach kiedy licencje na ich użytkowanie są co raz droższe a ich uzyskanie jest co raz trudniejsze. Dodatkowo w sieciach typu Simulcast nie ma potrzeby skanowania czy manualnej zmiany kanałów – wszystko odbywa się w sposób automatyczny.

 

Radio Acitvity jest członkiem DMR Association oraz posiada m.in. status Motorola Application Partner. Poniżej na zdjęciu przemiennik DMR firmy RA.

 

Radio-Activity-DMR-Simulcast-repeater.jpg

Unikalną i wyróżniającą zaletą rozwiązania DMR firmy Radio Activity jest praca stacji bazowej/przemiennika DMR w trybie odbioru zbiorczego przestrzennego, który zwiększa zasięg aż do 50% w porównaniu do tradycyjnych przemienników DMR dostępnych obecnie na rynku.

 

Według nieoficjalnych informacji, pierwsze testy systemów RA DMR Simulcast w Polsce są właśnie przeprowadzane.

 

Źródło: Aksel Sp. z o.o.

 

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.