Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RADMOR pod skrzydłami WB rośnie w siłę

 

Koncern WB Electronics wyemitował obligacje o łącznej wartości 80 mln złotych. Pozyskane fundusze przeznaczy na inwestycje, a także rozwój i produkcję nowych systemów łączności oraz bezzałogowców. Ponad 54 mln złotych WB przeznaczy na dokupienie akcji RADMORU od Polskiego Holdingu Obronnego, dzięki czemu stanie się w 99% właścicielem gdyńskiej spółki — czytamy w „Pulsie Biznesu”.

 

Radmor-ASTER-2012

WB Electronics chce w ten sposób mocniej wspierać rozwój systemów radiostacji wojskowych, których projektowaniem i produkcją zajmuje się RADMOR. Gdyński producent jest jednym z głównych dostawców radiostacji taktycznych dla polskiego wojska.

 

Niedawno firmie RADMOR udało się pozyskać warty 66 mln złotych trzyletni (2014–2017) kontrakt na dostawę ponad 400 kompletów radiostacji RRC 9211 i RRC 9311 AP. Dużym powodzeniem na rynkach eksportowych cieszy się również autorska konstrukcja radiostacja R3507. Jest to urządzenie typu SDR (Software Defined Radio) — nowoczesny, wielosystemowy środek łączności, którego funkcjonowanie jest określane w sposób programowy. Zapewnia ono pełną interoperacyjność pomiędzy różnymi rodzajami wojsk (siły lądowe, morskie, lotnictwo) oraz służbami cywilnymi (policja, straż pożarna, itp).

 

Koncern WB Electronics S.A. to jeden z głównych dostawców dla Sił Zbrojnych RP. Oferta firmy WB obejmuje głównie elektronikę wojskową, oprogramowanie oraz usługi związane z integracją pojazdów wojskowych. Siedziba spółki znajduje się w Ożarowie Mazowieckim.

 

Źródło: PB, evertiq.pl Fot. Radmor