Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

AKSEL z nową stroną internetową

 

Firma AKSEL, jeden z liderów polskiej branży radiokomunikacji profesjonalnej, uruchomiła nową wersję swojej strony internetowej. Nowa witryna oferuje odświeżony i nowoczesny wygląd, udoskonaloną nawigację oraz intuicyjną obsługę.

 

 Kliknij aby przejść do witryny www.aksel.com.pl

 

Strona główna składa się z modułów produktowych związanych z głównymi obszarami działalności firmy. Moduły umożliwiają klientom bardzo szybkie i intuicyjne odnalezienie pożądanych informacji. Gama dostępnych produktów została również podzielona ze względu na branże dla których są przeznaczone. Na witrynie nie zabrakło też wyszukiwarki, dzięki której można dotrzeć do konkretnych wiadomości.

 

Następnym plusem jest „responsywny” szablon strony, dzięki temu można ją bez problemów przeglądać na urządzeniach typu tablet i smartphone.

 

Źródło: Aksel Sp. z o.o.

 

O firmie AKSEL sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.
Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.