Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Cyfrowe PMR446 w standardzie DMR Tier I

 

RTcom, autoryzowany dystrybutor firmy Hytera, wprowadził do swojej oferty cyfrowe radiotelefony PMR446 w standardzie ETSI DMR Tier I. Urządzenia poziomu I DMR pracują w nielicencjonowanym paśmie 446 MHz z niską mocą wyjściową nadajnika (do 0,5 W). Podobnie jak w przypadku rozwiązań konwencjonalnych DMR (Tier II) tak i tutaj urządzenia mogą pracować w trybie analogowym, zapewniając komunikację z dotychczas używanymi radiotelefonami analogowymi PMR446. Firma Hytera jest pierwszym producentem na świecie, który zaoferował takie rozwiązania. 

 DPMR446_Hytera

 

Cyfrowe PM446 w standardzie ETSI DMR Tier I, tak samo jak w przypadku rozwiązań konwencjonalnych DMR, dostarczają szereg nowych funkcji i możliwości.

  • Wysoka jakość rozmów — Standard DMR wspiera wiele metod tłumienia szumów i zapewnia tym samym lepszą jakość rozmowy w porównaniu do rozwiązań analogowych. Dotyczy to w szczególności sytuacji w której użytkownik pracuje na granicy zasięgu radiowego.
  • Wszechstronne wywołania głosowe W trybie cyfrowym mamy do dyspozycji wywołania indywidualne, grupowe i rozgłoszeniowe.
  • Obsługa wiadomości tekstowych.
  • Dwie szczeliny w trybie bezpośrednim - Wykorzystaj podwójną pojemność systemu DMR.
  • Więcej kanałów radiowych 16 analogowych i 16 cyfrowych kanałów radiowych.
  • Szyfrowanie.
  • Dłuższy czas pracy na akumulatorze Dzięki stosowanej technologii TDMA czas pracy naszych radiostacji w trybie cyfrowym jest o 40% dłuższy w porównaniu z czasem pracy akumulatorów tradycyjnych radiostacji analogowych.
  • Analogowa i cyfrowa łączność radiowa w jednym radiotelefonie - Wszystkie nasze radiotelefony DMR są kompatybilne ze standardami analogowej i cyfrowej łączności radiowej. Dzięki temu możliwa jest również komunikacja z tradycyjnymi radiotelefonami analogowymi.

Firma Hytera wprowadziła do swojej oferty trzy modele pracujące w standardzie ETSI DMR Tier I.

Model PD505LF powstał w oparciu o znany już model profesjonalny PD505.

 


Jest to solidna i odporna konstrukcja idealna do zastosowania we wszystkich sytuacjach, gdzie wymagany jest profesjonalny i solidny radiotelefon. PD505LF obsługuje 32 kanały, wiadomości tekstowe, szyfrowanie 40-bitowe, a także możliwość pracy na dwóch szczelinach w trybie bezpośrednim.


Cyfrowy-radiotelefon-PMR446-PD365LF

radiotelefon-cyfrowy-Hytera-PD355LF

PD505LF spełnia wszystkie wymagania otwartego standardu ETSI dla DMR (ETSI-TS 102 361-1, -2, -3) oraz normy MIL810-C/D/E/F/G i IP54. Zapewnia tym samym ponadprzeciętne cechy użytkowe nawet w niesprzyjających warunkach. Standardowo wyposażony jest w nowoczesny i pojemny (2000 mAh) akumulator litowo-jonowy oraz ładowarkę biurkową.
Więcej nt. urządzenia na stronie www dystrybutora > http://www.rtcom.pl/product/hytera-pd505lf/?id=435


PD355LF i PD365LF.

 

 

Te dwa najnowsze modele dzielą tą samą platformę sprzętową i różnią się jedynie designem. Nowoczesne i kompaktowe wzornictwo PD355LF i PD365LF sprawia, że te niewielkie radiotelefony są często mylone z telefonem komórkowym. Bez problemu mieszczą się do kieszonki marynarki czy spodni, co docenią użytkownicy poszukujący niewielkich i dyskretnych radiotelefonów Ich waga to tylko 160 g a wymiary to ok. 130×58×24 mm.

 

 radiotelefon-Hytera-DPMR446

Oba modele wyposażone są w dużą ilość programowalnych przycisków, czytelny wyświetlacz LCD z podświetleniem i złącze micro USB, dzięki któremu możemy ładować urządzenie popularnymi ładowarkami lub wprost z portu USB naszego komputera. Standardowo urządzenia wyposażone są w pojemne akumulatory 2000 mAh Li-Ion. Do obu dostarczany jest także wygodny klips do pasa, który ułatwia przenoszenie i korzystanie z radiotelefonu.

 

radiotelefony-Hytera-ladowanie-USB
 
Więcej nt. urządzeń na stronie dystrybutora:
PD365LF > http://www.rtcom.pl/product/hytera-pd365lf/?id=431
PD355LF > http://www.rtcom.pl/product/hytera-pd355lf/?id=430


Do nowych modeli radiotelefonów Hytera oferuje szereg akcesoriów jak ładowarki 6-stanowiskowe, zestawy audio, ochronniki słuchu, pokrowce itp.

 

akcesoria-Hytera-radiotelefon-cyfrowy-PMR446
 
Wszystkie wymienione modele dostępne są już w sprzedaży za pośrednictwem sieci partnerów handlowych firmy RTcom.

 

Źródło: RTcom.pl

 

RTcom logoDystrybutorem produktów Hytera w Polsce jest firma RTcom -  www.rtcom.pl
Firma dostarcza cyfrowe systemy łączności Hytera w standardzie DMR i TETRA jak i analogowe w oparciu o urządzenia HYT. RTcom jest także autoryzowanym partnerem firm Sonic Communications Ltd., TEMCO Japan, Voxtech, TEDAP oraz Alfatronix.

 

 

Hytera logo

Hytera Communications Corporation Ltd. www.hytera.com jest drugim największym dostawcą urządzeń łączności profesjonalnej na świecie. Działa na rynku od 1993 roku. Hytera oferuje profesjonalne rozwiązania w technologii cyfrowej w standardzie DMR (konwencjonalny Tier II,  trunkingowy Tier III), TETRA, PDT oraz konwencjonalnej analogowej i trunkingowej MPT1327. Hytera dostarcza także specjalizowane systemy łączności dla transportu publicznego.publicznego.