Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

IP Connect stał się oficjalnym dystrybutorem Funkwerk AG w Polsce

 

W ostatnich tygodniach firma IP Connect sp. z o.o. stała się oficjalnym dystrybutorem produktów firmy Funkwerk AG w Polsce. Funkwerk AG z siedzibą w miejscowości Kölleda w Turyngii jest działającą od wielu lat w branży telekomunikacyjnej firmą wyspecjalizowaną w rozwiązaniach dedykowanych przede wszystkim dla sektora kolejowego.

 

 ip-connect-dystrybutor-funkwerk-ag

 

Umową dystrybucyjną objęte są m.in. produkowane przez Funkwerk AG radiotelefony pracujące w sieci GSM-R (radiotelefony przenośne OPH i OPS oraz radiotelefony pociągowe MESA zgodne ze specyfikacją EIRENE), urządzenia do diagnostyki sieci GSM-R oraz pociągowe systemy rozgłoszeniowe z interkomem. W ramach umowy na rynku polskim oferowane będą również stacjonarne systemy informacji pasażerskiej obejmujące różnego typu wyświetlacze w technologiach LCD, TFT i LED, stacyjne systemy megafonowe, czujniki ruchu pociągów oraz serwery sterujące informacją pasażerską.

 

Firma IP Connect zaprasza do współpracy zainteresowane firmy. Kontakt z działem kolejowym pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Źródło: IP Connect sp. z o.o.

 

O firmie IP Connect sp. z o.o.  (ipconnect.pl)
IP Connect sp. z o.o. logoFirma IP Connect Sp. z o.o. jest operatorem telekomunikacyjnym dysponującym profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Ponadto jest dostawcą Internetu w południowo-zachodniej części województwa śląskiego. Zajmuje się też dostawą systemów lokalizacji i monitorowania pojazdów oraz innych obiektów. IP Connect jest także wyłącznym partnerem niemieckiej firmy Funkwerk Security Communications GmbH z siedzibą w Salzgitter w zakresie produktów TETRA przeznaczonych dla przemysłu , obiektów użyteczności publicznej i służb bezpieczeństwa. IP Connect jest też autoryzowanym dystrybutorem infrastruktury TETRA firmy ROHILL.