Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Radio-Wynajem.pl rozszerza swoją ofertę sprzętu radiokomunikacyjnego

 

Firma Radio-Wynajem.pl, lider na polskim rynku w zakresie wynajmu profesjonalnych systemów radiowych Motorola, poinformowała o powiększeniu swojego asortymentu o dodatkowy sprzęt radiokomunikacyjnych. Obecnie w zasobach firmy znajduje się m.in. ponad 50 przemienników MOTOTRBO DR3000, 200 radiotelefonów serii SL4000, 200 sztuk DP48xx ATEX oraz wiele innych radiotelefonów Motorola.

 

Radio-Wynajem-Gorilla-pokrowce-wynajem-radiotelefonow

 

Firma posiada oficjalną akredytację Motorola Application Developer i rozwija swoje własne autorskie aplikacje współpracujące z systemem MOTOTRBO oraz zaawansowanymi radiotelefonami serii SL4000. Centrala Radio-Wynajem.pl mieści się w Niemczech, ale polskie przedstawicielstwo w Policach realizuje lokalny wynajem sprzętu radiokomunikacyjnego oferując bezpłatną wysyłkę do klientów na terenie Polski.

 

Firma posiada też tester akumulatorów Cadex 7000, który jest w stanie przetestować akumulatory Motorola. Przy konwencjonalnych akumulatorach NiMH firma jest w stanie je odświeżyć i sprawić ze ich czas działania znacznie się wydłużył.


O firmie Radio-Wynajem.pl

Radio-Wynajem-Goryl-logotyp

Firma została założona w 1999 roku, a od 2005 roku działa jako Funkgeräte-Vermietung.de - Eventellligence ltd i w korzystnych cenach oferuje profesjonalne radiotelefony Motorola wraz z akcesoriami. Radio-Wynajem.pl jest polskim oddziałem firmy mieszczącym się w Policach. Biuro centralne znajduje się w Berlinie Friedrichshain. Do grona klientów firmy należą: producenci filmowi, służby porządkowe, firmy wystawiennicze i kateringowe, organizatorzy imprez. Do wieloletnich klientów firmy należą m.in.: fabryka AUDI mieście Stuttgart oraz AMAZON. Firma zanotowała w pierwszym kwartale 2014 ponad 30% wzrost obrotów.