Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

AKSEL uruchomił dedykowaną witrynę dla ConSEL

 

W związku z dynamicznym rozwojem aplikacji dyspozytorskiej ConSEL, jej producent firma AKSEL zdecydowała się na uruchomienie dedykowanego serwisu internetowego (www.consel.pl), poświęconego tej aplikacji. Na stronie klienci obecni oraz przyszli mogą poznać dostępne wersje systemu, przeczytać studium przypadku z wdrożeń oraz uzyskać dedykowaną pomoc techniczną.

 

Kliknij aby przejść do witryny www.consel.pl

 

System ConSEL jest rozwijany od 2009 roku i oferuje pełną funkcjonalność radiotelefonu DMR MOTOTRBO z poziomu aplikacji. Pozwala na zdalne sterowanie i tworzenie grup oraz indywidualnych numerów. Zapewnia dostęp do radiotelefonu oraz stanowi w pełni funkcjonalny rejestrator rozmów, umożliwiając również transmisję głosu i danych. Rozbudowane funkcje lokalizacyjne AVL (śledzenie, historia) czy współpraca z mapami Google Earth, Emapa, mapami rastrowymi umożliwiają łatwą wizualizację obiektów wraz z aktualną pozycją.

 

ConSEL umożliwia również integrację systemów łączności radiowej TETRA, DMR, analogowej oraz telefonii VoIP. Poprzez użycie bramki Asterix oraz protokołu SIP system oferuje niemal nieograniczone możliwości współpracy z systemami przewodowymi (PABX, PSTN, GSM) i radiowymi.

 

Jako ciekawostkę warto dodać, że obecna wersja ConSEL jest w stanie zintegrować więcej niż 15 przemienników Motorola DMR w jeden system IP Site. Przykładem jest to praca systemu radiowego w województwie wielkopolskim, gdzie w jednej sieci pracuje prawie 90 przemienników MOTOTRBO. Kolejną nowością jest możliwość autoryzacji radiotelefonów w systemie (poprzez nałożenie restrykcji na radiotelefony które nie widnieją w bazie abonentów systemu ConSEL).

 

Firma AKSEL w 2012 uzyskała, jako jedyna firma w Polsce, certyfikat Motorola Application Partner.  AKSEL znajduje się w elitarnym gronie Mototrbo Supervisor Circle. Jest to grupa nadająca kierunek rozwoju MOTOTRBO. AKSEL znajduje się również wśród 10 firm uznanych za najbardziej zaawansowanych technologicznie w środowisku dystrybutorów Motorola Solutions na obszar EMEA.

 

Źródło: AKSEL

 

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.