Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Akcesoria audio Temco w ofercie Aksel

 

Firma AKSEL poinformowała o poszerzeniu oferty akcesoriów audio o portfolio renomowanej japońskiej firmy Temco. Firma Temco od wielu lat oferuje zaawansowane akcesoria wykorzystujące technikę przewodnictwa kostnego, przeznaczone dla wielu segmentów rynku: wojska, policji, straży granicznej, straży pożarnej, zakładów przemysłowych. Temco jest liderem w technologii przewodnictwa kostnego i posiada wiele patentów w tym zakresie.

 

aksel-temco-akcesoria

 

Akcesoria Temco są dostępne do wybranych modeli radiotelefonów, składają się z zaawansowanych modułów PTT jak Temco DM19 oraz modułów nagłownych np. Temco HG70, Temco HG30 lub laryngofonu Temco TM80. Część akcesoriów dostępna jest także z przyciskiem PTT wbudowanym na przewodzie łączącym zestaw nagłowny z radiotelefonem.

 

Pomysł wykorzystania technologii przekazywania dźwięku poprzez kości czaszki zrodził się z obserwacji wielorybów, które potrafią odbierać dźwięki nie przez uszy (te są schowane głęboko pod skórą), ale kości czaszki. Więcej o technologii przekazywania dźwięku za pomocą efektu rezonansu kostnego można przeczytać na stronie TEMCO.

 

Źródło: Aksel Sp. z o.o.

 

O firmie Aksel Sp. z o.o. (www.aksel.com.pl)
Logo Aksel Sp. z o.o.Aksel Sp. z o.o. zajmuje się projektowaniem, wdrażaniem i utrzymaniem profesjonalnych systemów radiokomunikacyjnych w standardach TETRA, DMR, MPT1327 i inne. Firma zajmuje się również dostarczaniem aplikacji telemetrycznych, projektowaniem i produkcją oprogramowania monitoringu pojazdów kołowych i szynowych. Aksel jest autoryzowanym dystrybutorem firmy Motorola oraz twórcą aplikacji dyspozytorskiej ConSEL.