Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

RADMOR i Raytheon podpisały list intencyjny

 

Firmy RADMOR S.A. i Raytheon Company podpisały list intencyjny dotyczący współpracy związanej z polską obroną powietrzną, a także możliwościami eksportowymi na rynki światowe. Firmy zakładają obszary współpracy w następujących kategoriach:

  • Infrastruktura dowodzenia i zarządzania, podsystemy i ich integracja.
  • Projektowanie i produkcja podzespołów dla systemów radarowych.
  • Integracja systemów na różnych poziomach, testowanie weryfikacyjne i walidacyjne.

radmor-raytheon

 

Raytheon chce razem z polskim przemysłem wziąć udział w programie „Wisła”, którego celem jest zakup systemów rakietowych. Zgodnie z planem modernizacji technicznej na lata 2013–2022 do roku 2022 planuje się pozyskać osiem baterii zestawów rakietowych obrony powietrznej „Wisła”. Szacuje się, że pierwsza bateria zostanie wprowadzona do sił zbrojnych już w 2017 r. Oferta firmy Raytheon w programie „Wisła” obejmuje udział polskich przedsiębiorstw w opracowaniu nowej generacji systemu Patriot.

 

Źródło: RADMOR S.A.

 

 

O firmie (www.radmor.com)

Logo Radmor S.A. Grupa WBRADMOR S.A jest polskim producentem wojskowego sprzętu łączności radiowej i  głównym jego dostawcą dla Polskich Sił Zbrojnych. Swoje wyroby eksportuje także do 16 krajów świata. Jest jednym z europejskich liderów rozwoju technologii militarnych radiostacji programowalnych (SDR), członkiem europejskiego programu ESSOR. Radmor jest też dostawcą rozwiązań łączności analogowej oraz cyfrowej TETRA i DMR. Od lat notowany jako jedna z najbardziej innowacyjnych firm w Polsce.