Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Konsorcjum MAXTO i IP Connect wybrane do modernizacji policyjnej TETRY

 

Centrum Projektów Informatycznych poinformowało o wyborze konsorcjum firm MAXTO i IP Connect do realizacji projektu modernizacji systemów TETRA wykorzystywanych przez polską policję. Zadaniem zwycięskiego tandemu firm będzie wymiana całej infrastruktury systemów TETRA pracujących obecnie w Warszawie, Krakowie i Szczecinie.

 

 radiowoz-policji wnętrze

 

Do przetargu stanęło też drugie konsorcjum złożone z partnerów Motorola Solutions: Nexrad Telecom i Aksel. Firmy MAXTO i IP Connect złożyły tańszą o ponad 4 miliony złotych ofertę. Wartość pierwszej fazy projektu to kwota ponad 16 mln złotych brutto. Dostarczony system musi umożliwiać rozbudowę o co najmniej 600 stacji bazowych i co najmniej 400 konsol dyspozytorskich na terenie Polski. CPI przewidziało też budżet dodatkowy w kwocie ponad 4 milionów złotych, który najprawdopodobniej posłuży do rozbudowy istniejącego systemu TETRA.

 

Nie jest tajemnicą, że obecna wyeksploatowana infrastruktura systemu Motorola Dimetra IP w wersji 3.8 zostanie zastąpiona przez najnowsze wydanie systemu TetraNode holenderskiej firmy Rohill, której wyłącznym partnerem w Polsce jest IP Connect.

 

Zwycięskie konsorcjum na realizację zamówienia będzie miało 196 dni od daty podpisania umowy. 

 

Źródło: CPI

 

O firmie IP Connect (ipconnect.pl)

IP Connect logoFirma IP Connect (wcześniej pod nazwą Aksel-Net) funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Firma jest również dostawcą internetu na południowo-zachodniej części województwa śląskiego. IPConnect jest autoryzowanym dystrybutorem systemów TETRA firmy ROHILL oraz radiotelefonów TETRA Funkwerk Security and Communication.