Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Platan dostarczy centrale alarmowe w Łodzi

 

Wojewoda Łódzki ogłosił wczoraj wyniki przetargu nieograniczonego na dostawę powiatowych/miejskich central alarmowych na potrzeby obrony cywilnej do systemu ostrzegania i alarmowania.

 

digitex-baner-slychac-nas-wszedzie

Zwycięska firma PLATAN, działająca na rynku od ponad 29 lat dostarczy, zamontuje i uruchomi urządzenia umożliwiające sterowanie wojewódzkim systemem ostrzegania i alarmowania ludności z wykorzystaniem sieci IP. Urządzenia te zapewniają kompatybilność z istniejącym radiowym systemem sterowania syrenami. Centrale alarmowe umożliwiają zdalne sterowanie syrenami elektronicznymi i elektromechanicznymi różnych producentów, zlokalizowanymi na terenie województwa łódzkiego.Całość realizacji wraz z szkoleniem dla pracowników oraz testem urządzeń zostanie wykonana do 26 listopada br.

 

Źródło: digitex.pl

 

 

O firmie PLATAN Sp. z o.o. sp. k

Logo digitexPlatan Sp. z o.o. sp. k. jest właścicielem najbardziej znanej polskiej marki Zintegrowanych Systemów Ostrzegania i Alarmowania Ludności digitex®central telefonicznych oraz serwerów telekomunikacyjnych.  Produkty Platana to w całości polska myśl techniczna. Własne biura konstrukcyjne i kilkudziesięciu wysoko wykwalifikowanych specjalistów z zakresu telekomunikacji, informatyki i elektroniki tworzy rozwiązania oparte na najnowszych światowych trendach i technologiach. Wszystkie produkty są elastycznie dostosowane do potrzeb i oczekiwań rynku. www.platan.pl