Select language:EnglishPolski

Partnerzy serwisu

MotoTRBO - cyfrowy system łączności radiowej 

Icom Polska-radiokomunikacja profesjonalna

http://hytera.com/

Odwiedź stronę oficjalnego dystrybutora w Polsce - ELEKTRIT

DGT Sp. z o.o.

Excera

Partnerstwo z Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Facebook

Współpracujemy z

Wyszukiwarka

Zapytaj naszego eksperta

Potrzebujesz niezawodnej łączności radiowej ale nie wiesz jaki system będzie najbardziej odpowiedni dla Twojej firmy lub organizacji?

Zapytaj naszego eksperta.

Udzielimy Ci porady, doradzimy rozwiązanie które będzie pasować do Twoich wymagań i budżetu.

 

Napisz lub zadzwoń do naszego eksperta:

tel. 602 72 32 62

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Wojsko kupuje cyfrowe systemy łączności

 

Inspektorat Uzbrojenia ogłosił rozpoczęcie negocjacji z konsorcjum w składzie Wojskowe Zakłady Łączności nr 1 i spółka Transbit, dotyczących pozyskania dziewięciu Ruchomych Węzłów Łączności Cyfrowej RWŁC-10/T na nowym podwoziu Jelcza 422.32. Szacowana wartość kontraktu to 23,9 mln zł.

 

 ruchomy-wezel-cyfrowej-lacznosci-transbit

 

Sprzęt tego typu przeznaczony jest do tworzenia sieci teleinformatycznych, między innymi systemu cyfrowej łączności radioliniowo-przewodowej „STORCZYK”. Istotnymi jego elementami są Ruchome Węzły Łączności Cyfrowej RWŁC-10/T, które współpracują z Węzłowymi Wozami Kablowymi WWK-10/C. W sierpniu Zakład Doskonalenia Zawodowego w Krakowie otrzymał kontrakt na dziewiętnaście pojazdów WWK-10/C. Obecnie rozpoczęte negocjacje mają na celu pozyskanie kolejnych wozów RWŁC-10/T, które zbazowane będą na nowym podwoziu.

 

Ruchomy Węzeł Łączności Cyfrowej RWŁC-10/T stanowi mobilne centrum telekomunikacyjne, wyposażone w wariancie standardowym w trzy radiolinie o zasięgu 50 km i przepustowości 34 Mb/s. Interfejsy burtowe umożliwiają też połączenie RWŁC-10/T z sieciami łączności przewodowej przez trakty cyfrowe lub łącza pakietowe. Pojazdy tego typu były wykorzystywane przez Wojsko Polskie nie tylko w kraju, ale też podczas misji zagranicznych.

 

Źródło: Defence24.pl Fot. 11bdow.wp.mil.pl